شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت گردشگری ، امروزه افراد قبل از اینکه سفر خود را آغاز نمایند در اینترنت به جستجوی مکانی مناسب پرداخته تا روزی را در کنار خانواده و دوستان خود استراحت کنند و این امر نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوانند از زمان خود به نحو احسن استفاده لازم را ببرند . به همین منظور شرکت طراحی سایت مرصاد وب با سابقه خوبی که در زمینه طراحی سایت گردشگری دارد می‌تواند مشاوره خوبی را به شما عزیزان در طراحی پروژه به شما عزیزان بدهد .

طراحی سایت گردشگری

این دسته از سایت‌ها بازدیدکنندگان فراوانی دارد و این فرصت مناسبی تا از سایت گردشگری خود نهایت استفاده را ببرید شما می توانید در سایت خود به فروش کالاهای مسافرتی بپردازید و به کسب و کار خود رونق دهید و یا از بخش تبلیغات سایت خود کسب درآمد کنید .
در طراحی سایت گردشگری ایده های جالبی را می توانیم به شما بدهیم برای مثال اطلاعات کامل یک سفر سیاحتی زیارتی را در سایت خود بگنجانید تا کاربران از اطلاعات شما استفاده لازم را ببرند و در کنار آن به فروش بلیط پرداخته و یا با قراردادی که با هتلهای مکان های مختلف دارید جهت رزرو هتل در سایت خود اقدام نموده و پورسانت خود را دریافت نمایید . در نظر داشته باشید اطلاعات باید به صورت صحیح وارد سایت شود تا کاربران با جستجو در اینترنت از طریق یک صفحه از سایت شما با سایت شما آشنا شده و وارد صفحه اصلی سایت گردشگری شما شوند .
نمایش دادن مکان های گردشگری روی نقشه گوگل می تواند ایده خوبی باشد تا کاربران بتوانند به راحتی به مکان مورد نظر خود دسترسی داشته باشد و همین امر باعث شود تا کاربران بیشتری در سایت شما حاضر شوند و در نتیجه جستجوی سایت شما در گوگل تاثیرگذار باشند.
لیدر تورها و آژانس های مسافرتی طراحی سایت گردشگری را جدی بگیرید خوشبختانه در حال حاضر تعداد سایت خوب در مورد گردشگری بسیار کم می باشد و شما با طراحی سایت گردشگری کاربر پسند و همین طور بهینه کردن سایت می توانید تا دیرتر نشده نتیجه دلخواه خود را دریافت نمایید و آنگاه تفاوت ها را خواهید دید .
سایت های کردشگری از لحاظ ماهیتی که دارند دارای قدرت مانور بسیاری دارند شما می توانید در سایت گردشگری خود نیز یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و یا می توانید یک بخشی از سایت گالری را در آن جای دهید . برای مثال می توان گفت شما می توانید در سایت خود به فروش کالاهای کوهنوردی بپردازید که در حال حاضر فروشگاه برای فروش وسایل کوهنوردی به تعداد انگشتان شما وجود دارد و بعد از خرید و یا سفارش کالا آن را به دست مشتری خود برسانید . فروش وسایل کوهنوردی یکی از موارد بود که می توان مثال زد . در بخش گالری سایت شما می توانید از مراکز دیدنی شهرها عکس های را تهیه و در سایت خود قرار دهید . آیا می دانستید که افراد بری مسافرت عباراتی چون مکان های دیدنی شهر یزد برای مثال را جستجو می کنند شما با قرار دادن مکان های دیدنی شهر یزد در سئو سایت خود و بهینه سازی عکس ها با همین سادگی در نتایج اولیه گوگل قرار گرفته و وودی سایت خود را افزایش دهید . 
تیم بهینه سازی سایت مرصاد وب به شما این اطمینان را می دهد که اگر دوست داشته باشید شما را در نتایج اولیه گوگل رسانده و از مطرح شدن سایت خود لذت برده و درآمد خود را دوچندان نمایید .

طراحی سایت گردشگری ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های گردشگری با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت گردشگری با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت گردشگری را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 


 

نمونه کار های مربوط