طراحی سایت گل فروشی

طراحی سایت گل فروشی : یکی از دغدغه های امروزی گل فروشان تماس مستقیم بازدید کنندگان با گل است که این امر موجب آسیب دیدن گل می شود.هدف از طراحی سایت گل فروشی  علاوه بر تبدیل آن به برندی معتبر داشتن،یک نمایشگاه بزرگ گل، آموزش نگهداری از گل و گیاه ، سفارش و خرید انواع گل ، گالری از انواع محصولات و خدمات ، مقالات مرتبط با گل، انواع گل ها و روش های نگه داری ، روش های تزئین و نمایش جدید ترین و به روز ترین مدل ها ، اطلاع رسانی از تخفیف ها ، قیمت ها ، نمایشگاه های گل و گیاه است .

 

 طراحی سایت گل فروشی

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت گل فروشی :

۱– سرعت بارگذاری صفحات از اهمیت بالایی برخوردار است که در گروه طراحی وب سایت مرصاد وب این امر از مهم ترین اولویت ها می باشد . برای وب سایت های گل فروشی به دلیل حجم بالای تصاویر از تکنولوژی GZIP جهت فشرده سازی استفاده می شود .

۲- ظاهری مناسب برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته  می شود که وب سایت های گل فروشی نیز شامل آن می شوند ، گروه طراحی سایت مرصاد وب با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایت مندی مشتریان شده است .

۳ – در طراحی سایت گل فروشی امکان ثبت پیشنهاد برای هر محصول و اظهار نظرهای خود را دارید

۴- گالری تصاویر ، ویدیو و فایل های چند رسانه ای .

شما عزیزان جهت سفارش می توانید با بخش پشتیبانی و یا از طریق تلفن های تماس با ما در تماس باشید . شرکت طراحی سایت مرصاد وب مفتخر است تا شما را به اهداف والایتان رسانده و باعث رونق کسب و کار شما بشود . با ما همراه باشید .

دسته‌ها
یک دیدگاه
یک پینگ

پاسخ دهید